1.jpg, 1,0MB

Zlaté jablko / Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Wi-Fizdarma

V celem prostoru nákupního centra

Chcete udělat radost svým blízkým, přátelům, kolegům či obchodním partnerům? Obchodní centrum Zlaté jablko vám nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč a 1000 Kč. 

Poukazy lze běžně zakoupit na pokladnách multikina Golden Apple Cinema ve 2. patře obchodního centra. Avšak z důvodu uzavření GAC na základě nařízení vlády probíhá prodej dárkových poukazů dočasně v kanceláři správy centra ve 4. patře ve všední dny 8.00 - 15.00h (vstup z nám. Míru vedle H&M). Kontaktujte naši recepci (složka KONTAKTY). 

Dárkové poukázy jsou platné v nákupním centru OZC Zlaté jablko po dobu vyznačenou na zadní straně (zpravidla jeden rok). Poukaz s prošlou lhůtou pozbývá platnosti bez nároku na náhradu škody. Z důvodu uzavření většiny prodejen z rozhodnutí vlády jsme prodloužili platnost všech poukazů, jejíchž lhůta platnosti skončila v období říjen 2020 až březen 2021 do konce června 2021.

Poukazy jsou platné ve všech prodejnách Zlatého jablka kromě supermarketu BILLA. 

Poukazy nejsou směnitelné za hotovost. načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace