HILFIGER DENIM & PEPE JEANS

Zlaté jablko / Obchody / Móda a doplňky / HILFIGER DENIM & PEPE JEANS

HILFIGER DENIM & PEPE JEANS

Otevřeno

  • PO - NE

    9:00 - 21:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Lenka Říhová

Ve značkovém obchodě Hilfiger Denim a Pepe Jeans nabízíme široký výběr dámského, pánského i dětského oblečení a doplňků.

Tommy Hilfiger je jednou z nejznámějších premiových lifestyle značek na světě. Vyznačuje se svojí vysokou kvalitou a jednoduchým designem, který v sobě spojuje sportovní a klasický styl. Značka Hilfiger Denim je zaměřena především na mladé lidi mezi 18 a 28 lety. Hilfiger Denim kombinuje klasickou sportovní módu s denimem. Vzory jsou inspirovány klasickým americkým stylem a doplněny moderními detaily.

Pepe Jeans je britská značka džínového a sportovního oblečení, kterou v roce 1973 založili v Londýně tři bratři z Keni. Začínala jako maloobchodní značka a nyní je již mezinárodně známou značkou. Má pobočky ve více než 80 státech světa. Pepe Jeans je známá svými rozdílnými kolekcemi. Nabízí oblečení a doplňky pro ženy, muže a také pro děti. Pořádá často módní přehlídky a jako tváře svých kolekcí si značka vybírá jen ty největší hvězdy. Patří mezi ně například herec Ashton Kutcher či modelka Kate Moss. Dále Sienna Miller, Fernando Alonso, Cristiano Ronaldo, Natalia Vodianova.


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

Objevte novou kolekci Tommy Jeans v prodejně Hilfiger!

uživatel: HILFIGER DENIM & PEPE JEANS 12.03.2018 10:17

Jaro se blíží, oživte šatník kouskem z nové kolekce Tommy Jeans!

Diskuse

50% slevy v prodejně Hilfiger Denim!

uživatel: HILFIGER DENIM & PEPE JEANS 17.01.2018 15:24

"50tky jsou tu! Kousky z aktuálních kolekcí Hilfiger Denim, Pepe Jeans a Calvin Klein pořídíte nyní až v 50% slevě!"

Diskuse

Povánoční výprodej v prodejně Hilfiger Denim!

uživatel: HILFIGER DENIM & PEPE JEANS 03.01.2018 11:08

"Povánoční výprodej je tu! Kousky z aktuálních kolekcí Hilfiger Denim, Pepe Jeans a Calvin Klein pořídíte nyní až v 30% slevě!"

Diskuse

50% SLEVY na Hilfiger, Pepe Jeans a Calvin Klein startují v pátek 21. 7.

uživatel: HILFIGER DENIM & PEPE JEANS 20.07.2017 15:57

V pátek 21.7.2017 začínají na prodejně Hilfiger Denim, Pepe Jeans a Calvin Klein 50% slevy! Pořiď si i TY svůj originální letní kousek za super cenu

Diskuse


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace