GOLDEN APPLE CINEMA

Zlaté jablko / Zábava / GOLDEN APPLE CINEMA

GOLDEN APPLE CINEMA

Otevřeno

  • PO - PÁ

    15:00 - 24:00

  • SO - NE

    10:00 - 24:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí kina

    Magdaléna Sokolová

Moderní multikino se 6 kinosály, kapacita 949 míst (z toho 12 míst pro vozíčkáře), prostorový zvuk Dolby Digital Surround Ex, rezervace přes internet a samozřejmě nejmodernější 3D projekcí. Zlínské multikino GOLDEN APPLE CINEMA instalovalo plnohodnotné digitální vybavení odpovídající světovému standardu DCI (Digital Cinema Initiatives). 

Odkaz: Přejít na web Goldel Apple Cinema

Tento systém zobrazení dosahuje výrazně lepšího dojmu plastického obrazu než u principu využívajícího dvoubarevných brýlí, který je vhodný pro 3D projekce z filmového pásu. Hlavní rozdíl spočívá v technologii. Vybrané filmy budou promítány ve 3D stereoskopickém formátu a diváci je budou sledovat pomocí speciálních polarizačních brýlí. Vše umocní digitální šestikanálový prostorový zvuk. 


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

Zajdi si na film LEGO® příběh jen za 40Kč!

uživatel: GOLDEN APPLE CINEMA 28.07.2014 11:26

Při příležitosti akce LEGO® Festival ve Zlatém jablku hrajeme film LEGO® příběh jen za 40Kč! Film promítáme v multikině Golden Apple Cinema pouze v sobotu 2. a neděli 3. 8. v 10:45.  

Diskuse


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace