GOLDEN APPLE CINEMA

Zlaté jablko / Zábava / GOLDEN APPLE CINEMA

GOLDEN APPLE CINEMA

Otevřeno

  • PO - PÁ

    15:00 - 24:00

  • SO - NE

    10:00 - 24:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí kina

    Magdaléna Sokolová

Moderní multikino se 6 kinosály, kapacita 949 míst (z toho 12 míst pro vozíčkáře), prostorový zvuk Dolby Digital Surround Ex, rezervace přes internet a samozřejmě nejmodernější 3D projekcí. Zlínské multikino GOLDEN APPLE CINEMA instalovalo plnohodnotné digitální vybavení odpovídající světovému standardu DCI (Digital Cinema Initiatives). 

Odkaz: Přejít na web Goldel Apple Cinema

Tento systém zobrazení dosahuje výrazně lepšího dojmu plastického obrazu než u principu využívajícího dvoubarevných brýlí, který je vhodný pro 3D projekce z filmového pásu. Hlavní rozdíl spočívá v technologii. Vybrané filmy budou promítány ve 3D stereoskopickém formátu a diváci je budou sledovat pomocí speciálních polarizačních brýlí. Vše umocní digitální šestikanálový prostorový zvuk. 

Program kina

Váš hlas nebyl zaznamenán, pro tento film již nemůžete hlasovat.


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

Zajdi si na film LEGO® příběh jen za 40Kč!

uživatel: GOLDEN APPLE CINEMA 28.07.2014 11:26

Při příležitosti akce LEGO® Festival ve Zlatém jablku hrajeme film LEGO® příběh jen za 40Kč! Film promítáme v multikině Golden Apple Cinema pouze v sobotu 2. a neděli 3. 8. v 10:45.  

Diskuse


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace