FOTOLAB.cz

Zlaté jablko / Obchody / Elektronika a svítidla / FOTOLAB.cz

FOTOLAB.cz

Otevřeno

  • PO - NE

    9:00 - 21:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Romana Nevěřilová

Nově otevřená prodejna FOTOLAB.cz ve Zlíně Vám nabízí široký výběr fototechniky jako jsou digitální fotoaparáty značek Nikon, Canon, Panasonic, Olympus, Fuji, Sony a Samsung. Velké množství nabízených objektivů zaručuje výběr i těm nejnáročnějším zákazníkům. Samozřejmostí zůstává široká nabídka příslušenství, jako jsou UV a polarizační filtry značek Hoya a Hama, stativy, brašny, paměťové karty a další nezbytné fotografické příslušenství.

Z oblasti fotoslužeb nabízíme okamžité zpracování digitální fotografie do formátu 20x30. Dále z Vašich fotografií vyrobíme fotokalendáře, fotoobrazy, foto na hrnečku či korbelu, polštáře, trička a v neposlední řadě i blahopřání a pohledy. Na prodejně se můžete inspirovat vzorky nejen všech fotodárků, ale i vzorky CEWE FOTOKNIH. Poradenské centrum na prodejně je zárukou poskytování služeb jako je skenování fotografií do formátu 20x30, retušování a úprava fotografií a sestaví za Vás jakýkoliv fotodárek či CEWE FOTOKNIHU. 

Při nákupu jakéhokoliv zboží či fotozakázky a registrací do klubu FOTOLAB.cz získáváte jedinečnou výhodu v dalších nákupech, navíc se můžete zdarma registrovat přímo na prodejně. Můžete využít náš e-shop www.fotolab.cz s vyzvednutím Vámi objednaného zboží přímo na prodejně, navíc bez poplatku za dopravu! Nezapomeňte, že Vám zhotovíme průkazové foto na počkání!


Blogujeme pro vás

Buď ve spojenínačítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace