FOTOLAB.cz

Zlaté jablko / Obchody / Elektronika a svítidla / FOTOLAB.cz

FOTOLAB.cz

Otevřeno

  • PO - NE

    9:00 - 21:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Julius Filip

Nově otevřená prodejna FOTOLAB.cz ve Zlíně Vám nabízí široký výběr fototechniky jako jsou digitální fotoaparáty značek Nikon, Canon, Panasonic, Olympus, Fuji, Sony a Samsung. Velké množství nabízených objektivů zaručuje výběr i těm nejnáročnějším zákazníkům. Samozřejmostí zůstává široká nabídka příslušenství, jako jsou UV a polarizační filtry značek Hoya a Hama, stativy, brašny, paměťové karty a další nezbytné fotografické příslušenství.

Z oblasti fotoslužeb nabízíme okamžité zpracování digitální fotografie do formátu 20x30. Dále z Vašich fotografií vyrobíme fotokalendáře, fotoobrazy, foto na hrnečku či korbelu, polštáře, trička a v neposlední řadě i blahopřání a pohledy. Na prodejně se můžete inspirovat vzorky nejen všech fotodárků, ale i vzorky CEWE FOTOKNIH. Poradenské centrum na prodejně je zárukou poskytování služeb jako je skenování fotografií do formátu 20x30, retušování a úprava fotografií a sestaví za Vás jakýkoliv fotodárek či CEWE FOTOKNIHU. 

Při nákupu jakéhokoliv zboží či fotozakázky a registrací do klubu FOTOLAB.cz získáváte jedinečnou výhodu v dalších nákupech, navíc se můžete zdarma registrovat přímo na prodejně. Můžete využít náš e-shop www.fotolab.cz s vyzvednutím Vámi objednaného zboží přímo na prodejně, navíc bez poplatku za dopravu! Nezapomeňte, že Vám zhotovíme průkazové foto na počkání!


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

Listopadové tipy od FOTOLAB.cz

uživatel: FOTOLAB.cz 08.11.2017 10:34

Diskuse

Nabídka na říjen ve Fotolab.cz

uživatel: FOTOLAB.cz 06.10.2017 14:33

Diskuse

Aktuální nabídka měsíce září ve Fotolab.cz

uživatel: FOTOLAB.cz 01.09.2017 09:28

Diskuse

Akční nabídka měsíce srpen ve Fotolab.cz

uživatel: FOTOLAB.cz 08.08.2017 15:41

Platnost od 1.8. do 31.8. 2017.

Diskuse
Načíst další


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace