1.jpg, 1,0MB

Zlaté jablko / O centru / Zrekonstruované toalety již opět v provozu

Zrekonstruované toalety již opět v provozu

Prostorné rekonstruované toalety, přebalovací místnost, odkládací skříňky a další vylepšení pro své návštěvníky uvedlo v závěru minulého týdne do provozu obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Investice překročila částku 8 milionů korun.

Koncem minulého týdne byly po téměř tříměsíční rekonstrukci otevřeny nové moderní toalety pro zákazníky ve 2. patře Zlatého jablka vedle dětského koutku. Návštěvníci obchodního centra mají nyní k dispozici větší plochu zázemí s více toaletami a novou vzduchotechnikou. Vedení centra myslelo i na malé návštěvníky a vybudovalo speciální sociální zařízení.

Toalety jsou přístupné přes turniket za symbolický poplatek 5 Kč. „Chceme poskytovat návštěvníkům centra komfortní služby. Abychom udrželi prostory stále čisté, rozhodli jsme se posílit úklid a také zpoplatnit jejich použití,“ uvádí ředitel centra Jiří Kratochvíl a dodává, že úhrada toalet je možná jak mincemi, které automat rozměňuje i vrací, tak bankovní kartou. Toalety pro invalidy jsou dostupné zdarma.

Větší pohodlí pro rodiče malých dětí zajistí i nová prostorná přebalovací místnost, kde mohou maminky děti v soukromí nakojit nebo nakrmit. Součástí místnosti je i kuchyňská linka s mikrovlnnou troubou. Použití těchto prostor je také bezplatné. „Klíče od místnosti budou k dispozici jako dosud v dětském koutku obchodního centra,“ doplňuje Jiří Kratochvíl.

Bezplatné jsou také nové odkládací skříňky s elektronickým zámkem. Celková investice přesáhla 8 milionů korun.

Komentáře

Přidat komentářnačítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace