1.jpg, 1,0MB

Zlaté jablko / O centru / Nový web Zlatého jablka aneb Zlíňáci, spojte se

Nový web Zlatého jablka aneb Zlíňáci, spojte se

Když stojí nákupní centrum daleko za městem uprostřed polí, musí se soustředit výhradně na sortiment. Zlaté jablko stojí uprostřed města a soustředí se na lidi, na své zákazníky. To dělá i náš nový web. 

Mohli jsme to pojmout úplně klasicky: luxusní fotky, nóbl grafika, hodně stínování, výpis obchodů, někde v rohu zastrčené novinky, mapa centra, obsahová stránka s pokecem o obchodech, kontakty a fertig. Takto se dnes totiž webové stránky nákupních center z 95 % dělají. No a co, však tam stejně nikdo nechodí, zní obvyklá námitka.

Možná nechodí, možná chodí, ale důvod vyhýbání se webům obchoďáků bude spíš v tom, že nenabízejí nic, co návštěvníky a zákazníky zajímá. A to jsme se rozhodli změnit. Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko stojí v samém srdci Zlína. Víc ve středu už to ani nejde. A tato skutečnost má na svědomí i to, že v něm lidé nakupují, ale také se v něm scházejí, diskutují a baví se. 

Otevřené nákupní centrum a uzavřený web potom k sobě vůbec nejdou. Proto jsme nový web Zlatého jablka uživatelům zcela otevřeli. Znamená to, že si u nás můžete vytvořit účet a nahrávat fotografie. Znamená to, že můžete diskutovat u příspěvků a lajkovat fotografie ostatních. Otevřený web rovněž znamená, že hlasujete o oblíbených či neoblíbených filmech a snadno rezervujte místa. 

Otevřený web má každý den co říct. A nový web Jablka by mohl vykládat celé hodiny. Po otevření svého uživatelského účtu totiž získáváte unikátní příležitost sledovat své oblíbené obchody. Co to znamená? Vaši oblíbenci (obchody, služby, restaurace, kina) pro vás budou „postovat.“ Přidávat krátké i delší texty, galerie, fotky novinek, zajímavosti. Kliknutím na tlačítko Sleduj přidáte daný obchod do sledovaných. 

Až příště dojdete na web a přihlásíte se, uvidíte na hlavní straně a v sekci Novinky pouze příspěvky od Zlatého jablka a obchodů, které vás zajímají. Nic navíc, žádné zbytečnosti, jenom váš oblíbený obsah. A tohle všechno je pouze začátek. Máme pro vás nachystány další funkce a inovace, které vás budou bavit a budou jednoduše dávat smysl. 

Je to velká změna, koncepčně i graficky. Přestože jsme věnovali obrovské úsilí a spoustu času to testování, může se objevit chybička. Pokud se tak stane, dejte nám prosím vědět kliknutím na otazníček níže a odeslání hlášení o chybě. Budeme vám vděční. Jo a nový web se přizpůsobí vašemu mobilu, takže klidně surfujte na svém chytrém telefonu.  

 

Komentáře

Přidat komentářnačítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace