SVATEBNÍ STUDIO DANY SVOZÍLKOVÉ

Zlaté jablko / Služby / Svatební studio / SVATEBNÍ STUDIO DANY SVOZÍLKOVÉ

SVATEBNÍ STUDIO DANY SVOZÍLKOVÉ

Otevřeno

  • PO - PÁ

    10:00 - 18:00

  • SO - SO

    9:00 - 13:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Petr Svozílek

 

 

SVATEBNÍ STUDIO DANY SVOZÍLKOVÉ
Svatební módou se zabýváme od roku 1991. Jsme studiem s nejdelší tradicí ve Zlíně, které nabízí nevěstám kompletní svatební servis.

Každý rok věnujeme velké úsilí a značné finanční prostředky pro zajištění nových kolekcí. Při návštěvě renomovaných evropských veletrhů jsme pro vás vybrali to nejlepší ze současné svatební módy.

Spolupracujeme se španělskými, francouzskými, holandskými, německými i českými firmami. Výběr z více než 300 modelů není sbírkou šatů, které jsme nakoupili za dobu naší existence, ale je ukázkou toho nejaktuálnějšího, co nabízí špičkové svatební firmy z celého světa.

Modely nabízíme ve velmi příznivých cenových relacích. Jako jediní nabízíme službu vlastní modistky, která zhotoví svatební ozdobu dle vašeho přání.

 

VŽDY VÁM RÁDI POMŮŽEME
Máte-li jakékoliv dotazy či nevíte-li si rady, neváhejte nás kontaktovat. Náš vyškolený personál Vám vždy rád a ochotně poradí či pomůže s výběrem. Jsme tady pro Vás.


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

Svatební studio Dany Svozílkové otevřeno!

uživatel: SVATEBNÍ STUDIO DANY SVOZÍLKOVÉ 10.01.2019 10:49

Nejznámější zlínské svatební studio se přestěhovalo do Zlatého jablka! Vstup přímo z pasáže vedle restaurace Tam Tam nebo z ulice Rašínova. 

Diskuse


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace