UGO SALATERIE

Zlaté jablko / Obchody / Krása a zdraví / UGO SALATERIE

UGO SALATERIE

Otevřeno

  • PO - NE

    9:00 - 21:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Erika Havalová

 

 

UGO Salaterie pro vás denně připravuje čerstvé domácí polévky a pestré saláty vyrobené pouze z kvalitních surovin. Používáme zajímavé a netradiční ingredience i kombinace surovin a chutí.

Nabídku navíc přizpůsobujeme aktuální sezóně, abychom vám zaručili ta nejčerstvější jídla s obsahem živin, které tělo v té době nejvíce potřebuje.

Na menu najdete:
 
•         Vyladěné saláty, jejichž nabídka se navíc několikrát ročně obměňuje, aby se vám nepřejedly a byly ze surovin, které jsou právě v sezóně.
•         Teplá jídla, která zasytí, ale přitom po nich nebudete odpoledne usínat v práci za monitorem.
•         Od vývaru až po vařené syté polévky, jejichž nabídka se každý den obměňuje a které v pohodě nahradí lehký oběd. 
•         Svačinky a lehké obědy s sebou v podobě nápaditých wrapů, sytých luštěninových salátků v krabičkách, chia pudinky s ovocem a tvarohovo-jogurtové krémy.
•         Širokou nabídku čerstvých na objednávku připravovaných šťáv a smoothies, které neobsahují nic jiného než ovoce. Ani stopa vody, ani stopa cukru, 100% chuť ovoce a zeleniny podle vaší chuti.
•         Točenou zmrzlinu vyráběnou na místě ze 100% ovocné šťávy.

 


Pro sledování obchodu musíte být přihlášen.

Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

UGO SALATERIE otevřena!

uživatel: UGO SALATERIE 26.04.2018 14:01

Dnes jsme pro Vás otevřeli novou UGO Salaterii. Najdete ji v přízemí u vchodu z ulice Dlouhá. Otevřeno je 9-21 každý den. Těšíme se na vás! 

Diskuse

Melounové osvěžení od UGA

uživatel: UGO SALATERIE 24.07.2017 16:09

Diskuse

Vyzkoušej bylinkové povzbuzení od UGA

uživatel: UGO SALATERIE 15.03.2017 15:29

Diskuse

UGO hledá brigádníky!

uživatel: UGO SALATERIE 19.08.2016 14:51

Diskuse
Načíst další


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace