YVES ROCHER

Zlaté jablko / Obchody / Krása a zdraví / YVES ROCHER

YVES ROCHER

Otevřeno

  • PO - NE

    9:00 - 21:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Dagmar Filípková

Rostlinná kosmetika Yves Rocher využívá regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch Vaší krásy! Přijďte si vybrat z více než 700 výrobků Rostlinné kosmetiky, které zahrnují péči o obličej, o tělo, parfémy pro ženy i muže, líčení i opalovací přípravky.

Francouzská kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 v Bretani a dnes jsou její obchody ve více než 80 zemích světa. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy. Výrobky Rostlinné kosmetiky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu (kromě medu a včelího vosku). Výrobky jsou dermatologicky a oftalmologicky testovány.

Dárky a slevy s Věrnostní kartou: Založte si bezplatně v  obchodě Yves Rocher Věrnostní kartu a získejte mnoho výhod. Pravidelně Vám bude poštou zasílán leták s nabídkou slev a dárků. Za každý nákup získáte navíc na svou kartu věrnostní body a po nasbírání jejich dostatečného počtu si budete moci vybrat výrobek v určené hodnotě zdarma.

Aktuální nabídka: Podrobnosti o akčních nabídkách najdete na našich internetových stránkách www.yves-rocher.cz.

 

Hledáte obchodní příležitost? 
Franchisujte si obchod Yves Rocher
!

Silná značka, ověřené know-how a lokální podpora, to vše Vám pomůže při dosahování obchodních cílů a tvorbě zisku.
Možnost franšízové spolupráce s Yves Rocher je dvojí. Tou první je vázaná franšíza, kdy si franchisant pronajme hotový, často již zavedený obchod. Druhým typem je čistá franšíza, kdy si franchisant obchodní prostory buď obstará sám nebo je již vlastní. S tím jsou pak spojeny další náklady jako stavební úpravy prostor dle norem společnosti, zakoupení a vybavení obchodu nábytkem apod. V obou případech je požadován vstupní poplatek ve výši 100.000 Kč bez DPH a kapitál na 1. závoz zboží dle velikosti obchodu (cca 900.000 - 1.500 000 Kč). 
Česká společnost YVES ROCHER spol. s r.o. i slovenská Yves Rocher Slovakia s.r.o. nabízí do franchisy jak již zavedené obchody, tak obchody zcela nové.
Podpora ze strany centrály
Je samozřejmostí, že podpora ze strany centrály trvá po celou dobu spolupráce. Franchisantovi je předáno know-how a profesionálně je proškolen jak samotný franchisant, tak i jeho personál. Během celé doby spolupráce Yves Rocher poskytuje propracovanou marketingovou podporu, dále IT a logistiku na klíč.

Jakékoliv další dotazy Vám rádi zodpovíme na e-mailové adrese info@yves-rocher.cz
http://www.yves-rocher.cz/franchising
http://www.yves-rocher.sk/franchising

 


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

SLEVY až 50% v prodejně YVES ROCHER

uživatel: YVES ROCHER 15.06.2020 14:53

Slevy platí na vybrané produkty. Více informací na prodejně. 

Diskuse

Dny krásné pleti v Yves Rocher!

uživatel: YVES ROCHER 30.09.2019 15:22

Akce je platná do 27. 10. 2019

Diskuse

Recyklujte s Yves Rocher!

uživatel: YVES ROCHER 16.09.2019 15:16

Přineste do prodejny Yves Rocher jakýkoliv svůj starý flakon od vůně a získá slevu 500 Kč na nákup nového parfému nebo parfémové vody. Platí do 29. 9. 2019

Diskuse

Yves Rocher 2 + 1 ZDARMA na vlasové přípravky

uživatel: YVES ROCHER 08.07.2019 15:21

Diskuse
Načíst další


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace