BENU LÉKÁRNA

Zlaté jablko / Obchody / Lékárna / BENU LÉKÁRNA

BENU LÉKÁRNA

Otevřeno

  • PO - PÁ

    8:00 - 21:00

  • SO - NE

    9:00 - 21:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Pavla Pážová

BENU Lékárny nabízí svým pacientům a zákazníkům zcela nový a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který plně koresponduje s požadavky dnešní doby.

Respektujeme moderní trendy i technologie a vnímáme velký vliv internetu ve vyhledávání informací o životním stylu, zdraví, prevenci i léčbě. Setkáváme se v našich lékárnách s velmi dobře informovaným zákazníkem, který si již před příchodem do lékárny zjistí velké množství informací. Naší úlohou je být odborným garantem, který všechny tyto informace validuje a pomáhá svým pacientům a zákazníkům nalézt optimální řešení problému.

A to jak po objektivní, tak i subjektivní stránce. Je pro nás velmi důležité si s pacientem rozumět a být mu partnerem. Proto u nás nenajdete klasické ohromné výdejní pulty, tvořící bariéru a rozdělující lékárnu na část veřejnou a odbornou. Chceme Vám být na blízku a mít možnost s Vámi dobře komunikovat. Benu Lékárna je místo, kde bude o vaše zdraví dobře a příjemně postaráno. 


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

BENU Dny slunce 6. - 8. června

uživatel: BENU LÉKÁRNA 03.06.2019 09:09

Benu Lékárna opět přínáší všem návštěvníkům Zlatého jablka možnost preventivního vyšetření kožních znamének a to zcela zdarma. Na m… celý příspěvek

Diskuse


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace