CEWE FOTOLAB

Zlaté jablko / Obchody / Elektronika a svítidla / CEWE FOTOLAB

CEWE FOTOLAB

Otevřeno

  • PO - NE

    9:00 - 21:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Romana Nevěřilová

Jedinečná a značková prodejna CEWE FOTOLAB, kterou najdete v oblíbeném OZC Zlaté jablko v samotném centru Zlína, Vám nabízí široký sortiment fototechniky a příslušenství jako jsou digitální fotoaparáty značek Nikon, Canon, Panasonic, Olympus, Fuji, Sony a Samsung. Velké množství nabízených objektivů zaručuje výběr i těm nejnáročnějším. Mezi často vyhledávané zboží patří UV a polarizační filtry značek Hoya či Hama, stativy, brašny, paměťové karty, baterie, sluneční clony a další nezbytné fotopříslušenství jako odrazné desky, studiové blesky, brašny či fotobatohy aj.

Velkým hitem jsou v poslední době fotoaparáty Instax jehož širokou nabídku najdete také u nás na prodejně včetně náplní a v různě barevných pouzdrech potěší jistě mnoho nadšenců. Nezaostává ani nabídka kamer Sony, Canon, Panasonic a nebo oblíbené pro akční adrenalinové natáčení GoPro HERO či Niceboy, které jsou vhodné i pro potápění. Autokamera od Niceboy zajistí záznam vašich jízd i okolních řidičů. Unikátní záběry, které nabízejí jedinečný pohled pro videa či snímky z ptačí perspektivy můžete očekávat od Dronů. Dobití všech možných přístrojů zvládnete pomocí Power banky. Vše si u nás můžete nezávazně vyzkoušet a prohlédnout. Velkou výhodou je využítí našeho e-shopu na www.fotolab.cz, kde máte s vyzvednutím Vámi objednaného zboží přímo na prodejně - dopravu zcela zdarma! Veškeré zboží, které nemáme skladem na prodejně lze tedy objednat jak přímo od nás nebo z pohodlí Vašeho domova.

Poradenské centrum na prodejně je zárukou poskytování všech služeb a rádi Vám nejen poradíme, ale i pomůžeme se sestavením, výběrem či samotným objednáním konkrétního produktu. Můžeme Vám naskenovat a pak i vyvolat například staré fotografie do formátu A4 nebo poradíme s menšími úpravy. Vyvolání kinofilmu i digitalizace kazet potěší určitě také mnoho ročníků.

Z oblasti fotoslužeb nabízíme okamžité zpracování digitální fotografie až do formátu 20x30 s mnoha variantami a podobami jako jsou blahopřání, pohledy, koláže aj. Tisknout u nás můžete ze všech paměťových médií nebo i přímo z Vašeho mobilu. Poradíme Vám jak z Vašich fotografií udělat jedinečné CEWE FOTOKALENDÁŘE, CEWE FOTOOBRAZY a nebo jednu z hlavních tahounů CEWE FOTOKNIHU, která je nejprodávanějsí a nejoblíbenější fotoknihou v Evropě. Vše si můžete inspirativně prohlédnout a ''ošahat'' přímo na prodejně, kde máme pro Vás nachystané vzorky i mnoha fotodárků. Všechny fotodárky jako je foto na hrnečku či korbelu, polštáře, trička, kryty na mobilní telefony a mnoho dalšího najdete také na našich webových stránkách www.fotolab.cz , kde je lze i snadno objednat. A abyste si měli Vaše fotografiie kde uchovat a prohlížet, máme pro Vás širokou nabídku různých alb a rámečků (i těch digitálních) vše dle vašeho výběru a přání.

Nezapomeňte, že Vám zhotovíme průkazové foto na počkání!

Při nákupu jakéhokoliv zboží či fotozakázky s registrací do klubu FOTOLAB získáváte jedinečnou výhodu v dalších nákupech a každá ''kačka'' jak víme se hodí ;-) Nabízíme ochotný tým, stoprocentní služby, kvalitní výrobky a tradici naší značky FOTOLAB (CeWe Color, a.s.), která je více jak 25 let součástí trhu. Udělejte sobě i Vašim blízkým radost a přijďte se sami přesvědčit, rádi Vás u nás přivítáme. Uchování Vašich vzpomínek je jeden z nějvětších darů, které fotografie mohou dát..

 

 


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

Dubnová nabídka v CEWE FOTOLAB

uživatel: CEWE FOTOLAB 12.04.2019 15:56

Diskuse

Březnová nabídka v CEWE FOTOLAB!

uživatel: CEWE FOTOLAB 08.03.2019 13:13

Diskuse

Valentýn s CEWE Fotolab!

uživatel: CEWE FOTOLAB 07.02.2019 13:51

Dárky, které pohladí a zahřejí srdce nejbližších. Vytvořte si například plátno nebo těžítko s Vašim milovaným.  Nově Vám také vytvoříme… ukázat víc

Diskuse

Lednové novinky od CEWE FOTOLAB

uživatel: CEWE FOTOLAB 23.01.2019 12:32

Diskuse
Načíst další


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace