PANDORA

Zlaté jablko / Obchody / Klenoty a hodinky / PANDORA

PANDORA

Otevřeno

  • PO - NE

    9:00 - 21:00

Kontakty

Lidé

  • Vedoucí

    Petra Langerová

Šperky PANDORA nabízejí něco pro každého. Ať už hledáte dárek pro milovanou osobu, něco zvláštního pro sebe nebo jen hledáte inspiraci, určitě zde najdete něco výjimečného.

JEDINEČNÝ KONCEPT
PANDORA oslavuje ženy tím, že jim nabízí příležitost k osobnímu vyjádření díky široké paletě vysoce kvalitních soudobých šperků za dostupné ceny. Společnost PANDORA umožňuje ženám vyjádřit svůj osobní styl, oslavit vzácné životní okamžiky nebo ukázat hodnoty, kvůli nimž jsou tím, čím jsou, a její pestrá paleta šperků pro ženy nabízí něco pro každou příležitost.

RUČNÍ OPRACOVÁNÍ & VYSOKÁ KVALITA
PANDORA vyrábí šperky vysoké kvality. Každý jedinečný design prochází rukama zkušených řemeslníků – od zručných zlatníků po šperkaře – a přináší vám krásné šperky, ručně opracovávané z mincovního stříbra, 14k zlata nebo z jedinečné směsi kovů PANDORA Rose.

JEDNODUCHÝ PŘÍSTUP K DÁRKŮM
Díky klubu PANDORA mohou ženy ukládat a sdílet své seznamy přání a velikosti prstenů - je tedy pro vás ještě jednodušší přinést jí ten pravý dárek.

AŤ JSTE KDEKOLI
Jsme vám na blízku. Díky více než 10.000 prodejcům PANDORA po celém světě jistě snadno najdete svůj příští šperk nebo dokonalé potěšení pro svou milovanou.


Blogujeme pro vás

Buď ve spojení

Hledáme posilu do našeho týmu

uživatel: PANDORA 27.02.2020 09:31

Do našeho týmu hledáme posilu. Náplň práce: -aktivní prodej -každodenní kontakt a komunikace se zákazníkem -profesionální zákaznický servis -dosahov… celý příspěvek

Diskuse

Dny Marianne v prodejně PANDORA!

uživatel: PANDORA 13.09.2017 15:19

Diskuse

Navštivte prodejnu PANDORA a využijte akci 5 za 4!

uživatel: PANDORA 13.12.2016 16:22

Kupte 5 šperků a nejlevnější z nich Vám PANDORA věnuje zdarma!

Diskuse


načítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace