Back to school v nových teniskách

Je třeba se do toho pořádně obout! Proč? Protože, ač to zní neuvěřitelně, je před námi poslední týden prázdnin a je nejvyšší čas začít hledat batoh a nachystat si školní potřeby. Až půjdete do Zlatého jablka na sešity a tužky do Papírnictví+, zajděte i do prodejny OFFICE SHOES. K novému školnímu roku neodmyslitelně patří i NOVÉ TENISKY!

A jaké? Co takhle zůstat u nesmrtelné klasiky? Stačí si jen vybrat to, co je vám nejbližší – Vansky a jejich největší klasika Vans old skool, Conversky a jejich absolutní klasika všech klasik Converse Chuck Taylor All Star nebo si vyberete z dalších značek jako je Puma, New Balance nebo třeba Skechers? To už necháme na vás. Hlavně v nich pak 1. září vykročte pravou nohou. Nezapomeňte, že nadčasovost je v šatníku (i botníku) klíčová, a pokud vlastníte takové klasické kousky, nejen, že vám vydrží pár sezón, ale budou se vám skvěle kombinovat. A to se hodí, až ráno nebudete stíhat na první zvonění. Černé kotníčkové Conversky si můžete opravdu dovolit nosit k riflím i k šatům, a to samé platí u Vans tenisek.

Našly jsme tady i dokonale roztomilé tenisky pro děti od Skechers! Ty se srdíčky v podrážce pro ty nejmenší, které čeká třeba poprvé školka a pak i další krásné kousky pro holky a kluky do školy. Všechny jsou na suchý zip, což ocení i rodiče a jsou fakt boží!

Atmosféru „back to school“ pociťujeme všichni, i ti co chodíme do práce. Je to znamení, že začíná podzim a s tím jde ruku v ruce náročnější pracovní období. Ale čekají nás i skvělé věci – kouzelné babí léto, noví spolužáci, noví kolegové, nové kolekce v obchodech a ve Zlatém jablku i nabitý podzimní program! Těšíme se!

Petra & Bára

Back to school v nových teniskách