Čas na letní party s Tescomou

Věříme, že si léto užíváte plnými doušky a budete i nadále, protože před sebou máme ještě spoustu dlouhých letních večerů a volných víkendů. Máme pro vás nápady a pár detailů, které z vašeho letního stolování udělají nejen gastronomický, ale i estetický zážitek. Které každé grilovačce dodají noblesu a styl, a díky kterým bude každá dětská zahradní narozeninová oslava barevná a vyladěná k té největší spokojenosti malých strávníků a milovníků zmrzliny! Všechny tyto vychytávky, které budete potřebovat, najdete v prodejně Tescoma ve Zlatém jablku.

Zjistíte, že připravit kouzelný večer pro přátele, víkendový oběd v zahradě pro rodinu nebo dětskou oslavu narozenin je naprostá hračka. Stačí mít ty správné pomocníky. Takže, pojďme se společně přesunout do prosluněné zahrady a do příjemného stínu stromů a užijme si léto plné chutí a vůní.

My jsme se zaměřily hlavně na vychytávky, které využijete na oslavách a díky kterým se v horkých dnech osvěžíte. A začneme hned bublinkami! Protože k letnímu stolování patří i dobré víno nebo prosecco. A aby mělo stále tu správnou teplotu, použijte chladící nádobu UNO VINO, která je dostatečně prostorná a má optimální tvar pro chlazení různých druhů lahví. Stačí ji jen naplnit vodou a ledem. Pokud dáváte přednost pivu, určitě využijete džbán myBEER, který vám ty piva i nenápadně spočítá.

V Tescomě najdete i opravdu velké množství různých džbánů všech možných velikostí, které využijete i na vodu nebo limonády. Na dětské oslavy je ideální zásobník na nápoje myDRINK, který má i barevné plastové kelímky, do kterých si děti samy načepují limonádu. A vyberou si i milovníci ledových čajů nebo kávového cold brew. Zkrátka pitný režim budete mít pod kontrolou. A k němu i všechny doplňky, které si jen dovedete představit – ekologická kovová brčka nebo opakovaně použitelné kostky ledu PRESTO, barevná plastová brčka a značky na sklenice, aby si každý na oslavě poznal tu svou.

No a co neodmyslitelně patří k létu? Přece ZMRZLINA! Udělejte si doma svoji!  Je to tak jednoduché. Stačí si koupit tvořítka BAMBINI, které lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí a dáte zamrazit. Najednou tak můžete mít 6 zmrzlin, které pohodlně rozdělíte mezi celou rodinu nebo mezi vaše děti a jejich kamarády.

Protože sdílení skvělého jídla a zážitků je život! Takže připravte spolu s Tescomou tu nejlepší letní party a připijte si na to letošní horké léto!

Petra & Bára

Čas na letní party s Tescomou