Jak chutná podzim?

Zastavte se v Ugo ve Zlatém jablku a přesvědčte se sami. Jejich nová sezónní nabídka je tou správnou vzpruhou pro váš organismus, který se pomalu ukládá k zimnímu spánku a potřebuje spoustu vitamínů a také dobrého jídla! V Ugo najdete opravdový podzim na talíři. Navíc plný čerstvých surovin tak typických pro podzim. V hlavní roli čekejte dýně a brusinky, v nápojích se pak míchají hrušky s jablky. To je totiž ideální podzimní kombinace.

A pro nás ideální místo na oběd. Bude i pro vás, pokud hledáte něco zdravého a lehkého. V novém podzimním menu vás čekají třeba vynikající noky s dýňovou omáčkou, modrým sýrem a čerstvou červenou řepou. Pokud si oběd chcete obměnit nebo vám jen chybí maso, můžete si přidat navíc kuřecí kousky. V obědové pauze si pochutnejte i na teplém salátu s dýní, camembertem, quinoou a brusinkovou zálivkou. Energii je potřeba doplňovat a tady jste na tom nejlepším místě.

Podzimní obměnou prošly i malé svačinky v podobě wrapů – vyzkoušejte třeba ten s uzeným kuřecím masem, modrým sýrem a čerstvými rajčaty. Na cestu zpět do kanceláře si pak nezapomeňte vzít některý z drinků. Pokud máte pocit, že na vás „něco leze“, objednejte si nápoj „Čilice“ – ta se každoročně vrací jako jeden z „chřipkobijců“ a je to opravdu síla, která nedá bacilům šanci.

Z podzimních drinků doporučujeme mix hrušky, manga, jablka a citronu, který nejen přispívá k podzimní pohodě, ale je také plný vitaminů, které právě v podzimních měsících potřebujeme. Na posílení imunity je skvělá kombinace hrušky s brusinkou, která je plná vitamínu C. Za nás je to skvělý způsob, jak zatočit s podzimními chmury a hlavně si užít obědovou pauzu!

Petra & Bára

Jak chutná podzim?