Lifestyle blog: MÓDNÍ INSPIRACE Z VABACCI!

Česká výroba. Česky design a limitovaný počet vyrobených kousků. To je značka Vabacci, která je už stálicí ve Zlatém jablku. Takže pokud hledáte originální oblečení do jarních ulic města, dokonalé šaty na letní dovolenou nebo něco elegantnějšího na svatbu kamarádky či jinou příležitost, jste na správné adrese. V malé prodejně se bude cítit velmi příjemně, navíc musíme vyzdvihnout skvělý servis, který se vám tady během zkoušení dostane. Stylingové rady, jak outfit doladit a upravit, voda a taky káva, pokud se opravdu zdržíte. A to je docela pravděpodobné, protože je z čeho vybírat.

Kolekce jaro/ léto 2024 je plná nejen neutrálních tónů, ale i elektrizujících barev, které k těmto teplým měsícům zkrátka patří. Najdete tady inspiraci pro každodenní outfity, svěží pojetí nových trendů a taky rafinované detaily.

Co se týká velikostí, tak ty jsou tady od XS po L, nechybí ani oversized kousky, a hlavně je potřeba říct, že není problém cokoliv upravit. Zkrácení délky nebo zúžení, nic není problém a váš vybraný kousek vám tak bude sedět perfektně.

My jsme vyzkoušely letní šaty, protože to je must have na dovolenou, ale i do horkého rozpáleného města. A na celé čáře to vyhrály lněné maxi šaty, které vyzkoušela Bára, a to nejen kvůli jejich volnému střihu a dlouhé délce, ale hlavně kvůli kvalitnímu materiálu, který je na léto ideální. Nechejte se inspirovat v naší galerii a rozhodně si taky běžte vyzkoušet jejich hodně povedenou kolekci, určitě neodejdete s prázdnou.

Krásné nákupy!

Petra & Bára

Lifestyle blog: MÓDNÍ INSPIRACE Z VABACCI!