Lifestyle blog: ČAS NA PÁRTY!

Máme před sebou léto – čas na zábavu a taky čas hlavní párty sezony. Narozeninové oslavy v parku, rozlučky se svobodou, svatby nebo oslavy narození miminka vašich přátel. To všechno si žádá originální dekorace a spoustu zábavy!

V prodejně Albi ve Zlatém jablku najdete nejen největší výběr různých společenských her, ale také drobné dárky pro všechny možné příležitosti a taky obrovský výběr ozdob, originálních dekorací, svíček, balónků, kostýmů a prostě všechno co budete potřebovat na uspořádání oslav vašich přátel, ale i na dětskou párty. Pokud vás něco z toho v následujících měsících čeká, v Albi najdete vše hezky na jednom místě. Připravit jakoukoliv oslavu může být docela oříšek, ale tady se stačí rozhlédnout a nechat se inspirovat. Pokud vás tedy nějaká čeká, máme pro vás pár tipů na skvělé dekorace.

Na co nezapomenout? Na BALÓNKY! Je jedno, jestli chystáte dětskou párty nebo chcete překvapit kamarádku narozeninovou oslavu. Balónky udělají radost každému a hlavně jsou nejen skvělou dekorací, ale je s nimi i docela zábava a krásně oživí fotky z oslav. V Albi vám navíc připraví i krásné balónkové kytice – vybírat můžete z různých tvarů i barev nebo i nápisů. Tyto kytice je ovšem dobré objednat předem a pak už si je jen před oslavou vyzvednout.

První červnový den patří už tradičně dětem, navíc nás ve Zlatém jablku čeká ZLÍN FILM FESTIVAL a pak hned vysvědčení a prázdniny. Minimálně tohle je hned několik důvodů pro uspořádání skvělé oslavy!

Přejeme vám krásný začátek léta!

Petra & Bára

Lifestyle blog: ČAS NA PÁRTY!