Lifestyle blog: PERLY? PERLY!!

Perly procházejí módním znovuzrozením. Od těch nejlepších módních návrhářů a módních přehlídek Miu Miu a Pharrella Williamse až po skejťáky. Kluci i holky propadli jejich oldschool kouzlu a perly se tak vrátily na výsluní, a navíc setřásly svou reputaci doplňku pro babičky (a anglickou královnu) a staly se symbolem stylu. Co se perel týká, tak hvězdy pop kultury i módy mají momentálně jasno – perly všech velikostí a všude – jsou trendem číslo jedna. A myslíme si, že tento nadčasový doplněk se vrací na delší dobu než jen na tohle léto.

A dokazují to i kolekce, které můžete vidět nejen v prodejnách s oblečením a doplňky ve Zlatém jablku, ale také v prodejnách se šperky. Pandora právě teď na léto přichází s úplně novou kolekcí plnou perel, doplňky v H&M ovládají perly už nějakou dobu. My jsme se ale byly podívat po těch opravdových PERLÁCH. A objevily jsme je v Klenotnictví Jolleo. A mají tady opravdu krásné kousky! Různé barvy, velikosti i délky.

A víte, co je na perlách nejlepší? Že se dají vrstvit. Ono totiž taky jakmile jim propadnete, tak nezůstanete jen u jedné šňůry perel. To nám věřte z naší vlastní zkušenosti. A jestli si vrstvení oblečení užíváme na podzim, tak v létě budeme vrstvit perly. Spolu s jemnými materiály, lehoučkými šaty, šátky a slunečními brýlemi budou naší letní uniformou. Co vy? Propadli jste nebo se na ně pořád ještě díváte jako na doplněk pro babičku? Nechceme nic říkat, ale možná se nechejte inspirovat v její šperkovnici.

Krásné léto!

Petra & Bára

Lifestyle blog: PERLY? PERLY!!