Wrangler nově v EXE JEANS

Klasika všech klasik – značka Wrangler je nově už nějakou dobu v prodejně EXE jeans ve Zlatém jablku, tak jsme se tam byly podívat. A vy byste měli jít taky, protože pokud sháníte rifle, tak tady jste na správném místě!

Dámské i pánské rifle tady můžete koupit v mnoha provedeních. Základem nejen dámského šatníku, ale i toho pánského, jsou klasické rifle, které můžete kombinovat jak s ležérním tričkem, tak s košilí nebo sakem pro formálnější příležitosti. A jak by tyto klasické rifle měly vypadat? Základem je skvělý střih, který padne vaší postavě a kvalitní materiál. To vše značka Wrangler splňuje, takže jejich rifle vám v šatníku vydrží nějakou dobu a když najdete ty, které vám sedí nejlépe, je velmi pravděpodobné, že se k nim budete rádi vracet.

V nabídce na prodejně EXE najdete jak úplnou klasiku – tedy rifle rovného střihu, tak i ty s vysokým pasem, které umí velmi lichotit postavě, nebo skinny. Barva denimu je na vás a na tom co jste zvyklí nosit. Úplně ideální je mít doma jak klasicky tmavě modré rifle, tak i ty světlejší a černé nebo šedé. Je fajn mít na výběr a taky si tím dokážete pěkně oživit vaše outfity, které jen změnou barvy denimu dostanou zase jiný rozměr.

My jsme opět zkoušely za vás a musíme říct, že jsme byly velmi spokojené! Obě jsme našly modely, které nám padly, a to má většinou Bára problém s délkou nohavic a Petra je zase malá : ) Tady jde vidět, že jsou opravdu specialisté na rifle. Ty svoje si tu najde každý, ať jste malí nebo velcí!

Přejeme vám krásné jarní dny,

Petra & Bára

Wrangler nově v EXE JEANS