Manufaktura – Vaše letní láska

Léto je tady a s ním přichází dovolená, sluneční paprsky, na které jsme tak dlouho čekali, a hlavně radost z krásných dnů strávených venku. Pokud se už chystáte balit kufry, počkejte, a přečtěte si náš nový článek. Co by vám nemělo chybět?

Manufaktura je přední českou značkou v oblasti přírodní a luxusní kosmetiky a jejich produkty jsou vyráběny s láskou a pečlivostí, přičemž k výrobě využívají pouze přírodní ingredience a tradiční receptury. A to se nám líbí. Na všech jejich produktech je to znát na první pohled.

NOVINKOU, která nám udělala velkou radost je hydratační anti-pollution denní krém z edice SEDMIKRÁSKA. Je to dokonalá pleťová péče do města pro ty, které milují přírodu. Krém je určený pro citlivou pleť a obsahuje jedinečný koktejl přírodních ingrediencí, díky kterým pleť dlouhodobě hydratuje, ochraňuje ji před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a předchází vzniku vrásek. Navíc s něžnou bezalergenní vůní a vyměnitelnou EKO NÁPLNÍ!  Je to jeden z prvních krémů této značky, ke kterému si můžete zakoupit náhradní EKO náplň a ulevit tak přírodě od zbytečného obalu. Edice Sedmikráska je naše oblíbená, protože v historii bývaly sedmikrásky považovány za všelék a lidé věřili, že nosí štěstí. Doplňovat krém pouze s náhradní náplní můžete i pokud používáte pleťový elixír z edice ROSE, který je určený pro zralou pleť. Krémy i náplně jsou malé, a tedy ideální na cestování.

Máte v létě v plánu kromě dovolené i nějaké večírky nebo festivaly? Nezapomeňte si přibalit After party a detox PLEŤOVOU MASKU! Ta vám dodá extra dávku energie a rozjasní obličej. Záchrana, co?

Zdravé pocení, to je aktuální kosmetický trend. Zkuste to hned nezavrhovat a vyzkoušejte to! Minerální DEODORANTY Manufaktura nezabraňují přirozenému procesu pocení, které je pro organismus velmi zdravé a potřebné. Účinkuje díky vytvoření ochranného filmu zabraňujícímu růstu bakterií způsobujících zápach. Co na to říkáte?

Máme pro vás i pár tipů na kosmetické balíčky, které by vám neměly chybět na cestách za letními zážitky. Sada tří miniatur LOUKA s výtažky z lučních bylin bude dokonalým společníkem na cestách. Obsahuje sprchový gel, šampon na vlasy a krém na ruce, tedy to, co budete potřebovat nejvíce. A nejen vy, i váš partner. Na toho nezapomínejte! To vše tady najdete i v pánské verzi – těm nesmí chybět originální PIVNÍ KOSMETIKA.

Přejeme vám krásné léto!

Manufaktura – Vaše letní láska