Módní základy pánského šatníku

Co nesmí chybět v pánském šatníku a na co si dát pozor při nákupech? Tento článek věnujeme všem mužům, kterým není jedno co si oblékají, a těm, kteří chtějí mít styl. I pánský šatník musíte stavět na pevných základech. Co to znamená? Kvalitní materiály, perfektní střihy, základní barvy a minimum vzorů, nápisů a obrázků. Pokud máte tohle, máte všechno a máte hlavně vyhráno! Pak jen stačí doplňovat sezónní kousky a občas něco hodně výrazného.

Styl vás nemusí stát spoustu peněz, ani hodiny na nákupech. Stačí si to trochu promyslet nebo si nechat poradit. My jsme s našim modelem zašly do prodejny CELIO ve Zlatém jablku a tady jsme na jednom místě sehnali vše, co jsme potřebovali. Perfektně padnoucí rifle i pohodné cargo kalhoty, basic jednobarevné triko, ale i zimní kousky jako trendy teddy bundu, svetr, vestu nebo elegantní kabát.

Základ šatníku, se ale nerovná nudě. Jde zkrátka o kousky, které se jednoduše kombinují, a které vytvoří dokonalý outfit za každých okolností. A že třeba klasický kabát není nic pro vás? Jste spíš sportovní typ? To vůbec nevadí. Naopak, kombinovat zdánlivě nekombinovatelné, to je oč tu běží! Ke kabátu si oblečte rifle a mikinu s nápisem a vše doplňte kšiltovkou. A je to! Dodá vám to mladistvý vzhled a hlavně styl. A to je přesně to, čeho chcete docílit. A pořád se budete cítit pohodlně.

Vždy si dejte pozor na to, aby vám oblečení padlo a koupili jste správnou velikost. Z barev vybírejte bílou, černou, šedou, modrou nebo zelenou. Trika a košile jsou naprostým základem a je dobré jich mít hned několik. A ani zbytek šatníku nemusí být nijak komplikovaný. Sami uvidíte, že pokud se budete držet základních pravidel, naučíte se těch pár základních kousků kombinovat, a hlavně vám vydrží dlouho. Na fotkách najdete inspiraci na pár zimních outfitů z aktuální kolekce.

A na závěr ještě jeden tip pro Ježíška. Jestli hledáte vánoční dárky pro každého chlapa, darujte je letos trochu jinak. Celio má dokonalou „food kolekci“ těch nejklasičtějších dárků jako jsou ponožky, pyžamo, trenky nebo čepice. Ale v naprosto originálních baleních od různých fast foodů. Takže můžete nadělit donuty, pizzu, sushi nebo třeba čínskou polévku. Záleží jen na vašem gustu nebo se můžete řídit oblíbeným jídlem obdarovaného.

No, na ty dárky je už opravdu nejvyšší čas!

Petra & Bára

Módní základy pánského šatníku