Obchody & Gastro

Calzedonia

Calzedonia
Calzedonia
Calzedonia
Calzedonia
další
předchozí

Otevřeno

clock Po - Ne 9:00 - 21:00

Kontakty

tel. +420 733 660 514

web http://www.calzedonia.cz/

Lidé

kontakt Michaela Majzlíková, vedoucí

Světová značka módního spodního prádla a plavek, která vznikla v italské Veroně a dnes se může pochlubit více než 1600 prodejnami na celém světě. 

Značka Calzedonia vznikla v italské Veroně v roce 1986 jako první z pěti značek dynamicky rostoucí společnosti Calzedonia S.p.A. Letos můžeme ve světě najít více než 1600 prodejen této značky. Calzedonia se specializuje na prodej plavek, plážového oblečení, legín, punčochového zboží a ponožek pro ženy, muže i děti. Nabízí jak sezónní kolekce, ve kterých se vždy odráží ty nejaktuálnější světové módní trendy, tak i kolekce „basic“, kde najdou zákazníci své oblíbené produkty pro každodenní využití v základních barvách.

Letní plavková kolekce Calzedonia je známá svou širokou nabídkou mnoha kalhotek a podprsenek, které mezi sebou lze libovolně kombinovat s cílem vždy vybrat plavky každé ženě přímo na míru. Také nabídka speciálních artiklů, jako jsou např. „push up“ legíny, si rychle získala svou popularitu.
Calzedonia je aktuálním lídrem na trhu, nabízí nejžhavější módní trendy, širokou škálu střihů a barev, zakládá si na vysoké kvalitě materiálů a zároveň dostupné ceně. Ve výrobcích Calzedonia se budete cítit sebevědomě, trendy a pohodlně v každé situaci.

Mapa centra