Obchody & Gastro

Little Things

Little Things
Little Things
Little Things
Little Things
další
předchozí

Otevřeno

clock Po - Ne 9:00 - 21:00

Kontakty

tel. 602 296 418

e-mail zlin@vecicky.cz

web www.vecicky.cz/

Lidé

kontakt Dana Baťová, vedoucí

…od hlavičky po patičky…

Přesně tak u nás obléknete svého malého človíčka! V prodejně naleznete ucelený sortiment oblečení a doplňků pro miminka, batolata, malé děti, předškoláky i malé školáky. Veškeré oblečení je vyrobeno v České republice ve vlastní šicí a návrhářské dílně pod značkou Little Things, z kvalitních a ověřených materiálů.

Na každou sezonu připravujeme několik barevně i materiálové sladěných kolekcí.

Nabízíme kompletní výbavičku pro miminka: kvalitní body, dupačky, kabátky, deky, zavinovačky i drobné doplňky (čepičky, bačkorky, rukavičky, šátky), naleznete u nás také plenky a osušky. Sortiment je doladěn kojeneckými lahvičkami, šidítky a dalšími potřebami značky Difrax. Dále také zdravé lahvičky Pura a přírodní kosmetiku Weleda.

Batolatům i větším dětem jistě přijdou vhod naše trička, tepláčky, mikinky, bundy, široký výběr čepiček a všech potřebných doplňků. Velmi oblíbeným sortimentem jsou také naše softshellové soupravy – z kvalitního a příjemného softshellu. Věcičky pak skvěle doladí první capáčky značky Attipas.

To vše je doplněnou příjemnou obsluhou, naše shop asistentky vždy dokáží dobře poradit a doporučit to nejlepší pro vaše děti!

Mapa centra