Pánové, víte jak si poradit s podzimním šatníkem?

Pánská móda se nemění tak často jako ta dámská, ale i muži by měli sledovat módní trendy. Nebo by minimálně měli vědět co jim sluší, jak kombinovat základní kousky šatníku a jaké barvy jsou právě trendy. Takže pánové, jak si s tím poradit?

My vám dnes přinášíme podzimní novinky z prodejny Feratt a možná vás překvapí, že se tady obléknete doslova od hlavy až k patě. Protože Feratt nejsou jen obleky, najdete tady i oblečení pro volný čas nebo pohodlnou módu do práce. Takže ano, i rifle, kalhoty, trika, svetry, a právě teď podzimní bundy. Samozřejmostí jsou doplňky a dost možná vás překvapí, že i boty. A to jak kožené polobotky, tak třeba i klasické bílé tenisky.

A protože podzim přišel letos bez varování a velmi rychle, určitě i jste i vy začali doma hledat PODZIMNÍ BUNDU. Právě teď je ale vhodná doba k pořízení nové – všechny modely jsou totiž ve slevě. Bundy jsou v několika střizích a krásných trendy barvách – tmavě fialové až vínové, která je pod názvem „Very peri“ barvou roku 2022, tmavě modré nebo třeba lahvově zelené. Všechno to jsou zemité podzimní odstíny, které navíc můžete kombinovat i vzájemně, protože tyto barvy si dokonale rozumí. Jak vidíte i na fotkách, bunda vypadá skvěle jak k riflím a teniskám, tak s kalhotami a polobotkami.

Základním kouskem šatníku jsou rozhodně RIFLE. Ty by vám neměly chybět, protože jsou univerzálním kouskem jak pro volný čas, tak pro pracovní schůzky. Džíny Feratt jsou strečové a super pohodlné a určitě se vyplatí je mít minimálně ve dvou barvách. A opravdu máme prověřené, že i košile jsou pohodlné na celodenní nošení.

Celou kolekci propojují krásné podzimní barvy – mimo již zmíněné – i klasická černá a šedá nebo žlutá. A než se vydáte na nákupy, abyste doplnili podzimní šatník, můžete se inspirovat naším výběrem.

Petra & Bára

Pánové, víte jak si poradit s podzimním šatníkem?