Pod stromeček

Chybí vám inspirace pro vánoční dárky? Vybrali jsme pár krásných a voňavých, které potěší vaše blízké pod stromečkem nebo vám už teď, v adventním čase, navodí doma tu správnou vánoční atmosféru. Inspirujte se našimi tipy na ty nejlepší dárky.

Pokud máte doma milovníka čaje a kávy, darujte mu to nejlepší – voňavý balíček z prodejny Oxalis ve Zlatém jablku. Dárek, který si užije doslova plnými doušky. V předvánočním čase tady najdete spoustu krásných dárkových sad a vánočně laděných balení, která potěší každého.

Hřejivé Vánoce – dárkové balení čajů, které zahřeje. Obsahuje totiž dva ájurvédské čaje Pomeranč s kořením a Kokos-kurkuma, které jsou směsí bylin a koření. Tyto čajové směsi nejen krásně voní a chutnají, ale díky obsahu koření dokážou krásně prohřát a mají příznivé účinky na zdraví.

Zimní nálada – toto balení obsahuje rooibos Perníček, který voní i chutná jako sladký perník, druhým čajem uvnitř dárkového balíčku je zelený aromatizovaný čaj Frosty s příchutí praženého kokosu v kombinaci se sladkým ananasem. Mňam!

Kouzlo Vánoc – v této krásné modré dárkové taštičce najdete opět dva balíčky čaje – zelený aromatizovaný Vánoční čaj s harmonickou kombinací pomerančů a vánočního koření a ovocný čaj Rolničky s ibiškem, kouzelnou chutí sladkého karamelu a vánočního koření.

Ve vánočním balení jsou i kávové balíčky. A nejen to, dárek bude perfektně sladěný, pokud jej doplníte hrnečkem se stejným zimním motivem. Vybírat dárky v Oxalis je zkrátka radost a potěšení!

A pokud si vůbec nevíte rady, kupte DÁRKOVÝ POUKAZ nebo třeba čajové/ kávové předplatné! Můžete vybrat hned z několika typů, které obsahují 3 balíčky čaje nebo 2 balíčky kávy za měsíc a obdarovanému budou chodit pravidelně v období 6 měsíců.

Krásný a klidný advent přeje Petra & Bára

Pod stromeček