Podzimní radost z přírody

Podzimní NOVINKY z Manufaktury jsou tradičně plné vůní a tentokrát také nostalgie. Limitovanou edicí pro letošní podzim je TRNKA. Nádherná hřejivá vůně zralých švestek a mandlového marcipánu vám zpříjemní melancholický a studený podzim. Teplá modro-fialová barva „Veri peri“ je zároveň barvou letošního roku. Náhoda? Nemyslíme. Nechejte se zkrátka hýčkat, je pro to ten správný čas.

Produkty z řady TRNKA jsou určeny pro chvíle pohody, relax a péči o tělo. Najdete tady mnoho oblíbených kosmetických pomocníků – balzám na rty, krém na ruce nebo sprchový gel, ale také podzimní hity jako třeba tuhé mýdlo, vonnou svíčku nebo sirup.

Další novinkou jsou ŠUMIVÉ BOMBY DO KOUPELE 2v1. A těch my si právě s příchodem podzimu děláme zásoby, protože odpočinek ve voňavé koupeli se šumivou koulí je dokonalá odměna po náročném dni v práci nebo po dlouhé víkendové procházce. Tyto šumivé koule obsahují vzácná přírodní másla, uklidňující levandulový olej, výtažek ze sedmikrásky nebo regenerační karlovarskou vřídelní sůl. Kromě nádherné vůně a relaxačních účinků dodá vaší pokožce i dokonalou krémovou péči. Rozpusťte napětí náročných dnů a načerpejte energii.

K podzimu to zkrátka nějak patří – potřebujeme se obklopovat příjemnými vůněmi. A právě pro milovníky aromaterapie má Manufaktura další novinku – 100% přírodní vůně v praktickém balení, které se vám vejde do kabelky a můžete tak kdykoliv během dne oživit svou unavenou mysl v práci nebo ji večer doma uklidnit před spaním. Vyberete si svěží vůni citrusů nebo antistresovou levanduli?

A – pouze pro dnes – poslední novinkou je návrat tuhého mýdla. Po dlouhé době se vrací nejen jako součást limitované edice, ale také v krásném dárkovém balení. No, je čas myslet na vánoční dárky!

Přejeme vám krásný podzim!

Petra & Bára

Podzimní radost z přírody