Šťastné a veselé!

Je to tady, Vánoce! Zbývají poslední dny na nákupy a pak už jen cukroví a zasloužený klid doma a s těmi nejbližšími.

Dárky na poslední chvíli? Víme kam pro ně! Někteří je nakupují od září, ale pokud vy patříte k těm, kteří si právě uvědomili, že Vánoce jsou už v sobotu, tak my vás v tom nenecháme. Ve Zlatém jablku můžete nakupovat ještě na Štědrý den, a to až do 12 hodin.

A kam tedy pro ně? Dárky pro celou rodinu koupíte v ALBI. Je to naprosto ideální, protože pak už nemusíte vůbec nikam. Koupíte tady i dárkové tašky, balící papír i vánoční dekorace, pokud vám doma ještě něco chybí.

Pro babičku, dědečka, maminku, tátu, super bráchu, skvělou ségru, ale i pro báječného kolegu. Dárky tady koupíte opravdu pro všechny. Kosmetické balíčky v opravdu krásném balení – plné krémů nebo produktů pro domácí relax. Klasické dárky jako jsou ponožky nebo třeba hrníček na kávu nebo čaj nikdy nezklamou a hodí se i pro kolegu nebo kolegyni v práci. K hrnku pak můžete přidat i sypaný čaj.

Skvělým dárkem pro celou rodinu jsou deskové nebo různé kvízové hry. A těch je tady opravdu obrovský výběr. Nás zaujal Souboj na talíři nebo kvízová hra Znáte Česko nebo Znáte svět.

Pro ty, co mají rádi přehled, nebo snad zapomínají, bude ideálním dárkem diář nebo zápisník. Ty koupíte jak v ALBI, tak v knihkupectví Luxor. A také tady koupíte kromě knížek, také drobnosti jako jsou svíčky se jménem nebo třeba Monopoly a kvíz pro fanoušky seriálu Přátelé. Pořád je ještě z čeho vybírat a když jdete nakupovat takhle na poslední chvíli, tak je hlavně důležité vědět, co chcete koupit. Inspirujte se našim výběrem.

Přejeme vám krásné a klidné Vánoce!

Petra & Bára

Šťastné a veselé!