1.jpg, 1,0MB

Zlaté jablko / O centru / LEGO Nexo Knights 5. a 6. března v Jablku

LEGO Nexo Knights 5. a 6. března v Jablku

VEZMĚTE SVOJE DĚTI ZA PRAVÝM RYTÍŘSKÝM DOBRODRUŽSTVÍM NA AKCE LEGO® NEXO KNIGHTS™!

O víkendu 5. a 6. března jsme pro Vás připravili další LEGO akci pro děti. Tentokrát se kluci i holky budou moci seznámit s novou řadou LEGO® NEXO KNIGHTS™, která je vezme do starodávného prostředí králů, rytířů a šašků a současně překvapí svým netradičním propojením s digitálním světem budoucnosti.

Po krátkém seznámení s příběhem je pro Vaše děti připraveno několik stanovišť, na kterých si vyzkouší, jak zahnat monstra do Knihy příšer, postavit jednoho ze tří úžasných rytířů bleskovou rychlostí, nebo jak oslnit mocného digitálního čaroděje Merloka 2.0 svým modelem z LEGO® kostek. Na ty, co projdou všemi zkouškami, čeká focení se svítícími štíty a meči. Za svoji snahu dostanou zaslouženou odměnu a také jim prozradíme, jak pokračovat v rytířských dobrodružstvích i po skončení akce.

Chcete-li se dozvědět více o příběhu odvážných rytířů z království Knighton, přijďte se za námi podívat do obchodního centa Zlaté jablko ve Zlíně.

Už nyní můžete zjistit více o této nové řadě stavebnic na webu LEGO.cz/NEXOKNIGHTS nebo získejte náskok v honbě za NEXO Silami stažením aplikace LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0.

Těšíme se na Vás!

 

Komentáře

Přidat komentářnačítám ...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace